PASLAUGOS

DAŽYMAS

Paruošimas glaistymui: svarbiausias dalykas sienų gruntavimas, aliuminių dažymo kampų montavimas, kampai turi būti montuojami tvarkingai, laikantis nurodytų Lietuvos statybų reglamento nuostatų.
Glaistymas: svarbus etapas, nuo kurio priklauso galutinis rezultatas. Glaistymo darbams naudojame naujausias technologijas (amerikietiškai), glaistome mechanizuotai.
Dažymas: tai vienas iš darbų, kuris turi būti atliktas itin kruopščiai, nes rezultatas dar ilgus metus badys akis. Vieni iš jų - dažymas ir glaistymas. Kodėl šie etapai tokie svarbūs, kaip mes galime užtikrinti šių darbų kokybę ir kokios priemonės efektyviausios.

GIPSO KARTONO PLOKŠČIŲ MONTAVIMAS

Pigus, greitas, ekologiškas ir visapusiškai lankstus būdas ne tik pertvaromis atskirti kambarius, bet ir dekoruoti namus. Net ir dabar pabeldus į vieno ar kito kambario sieną, atskirtume kur yra gipso kartono pertvaros, bet dažnas pamatęs nestandartinį lubų sprendimą ir jame integruotą apšvietimą, neabejoja, jog jam tai neįkandama.

TINKAVIMAS

Vienas svarbiausių darbų tinkuojant sienas yra tinkavimo profilių montavimas, jis užtikrina tinkuoto paviršiaus lygumą. Rekomenduojama nutinkavus paviršių išimti profilius ir užtaisyti. Taip gaunamas idealiai lygus paviršius, kuris džiūdamas vienodai traukiasi.

SIENŲ DEKORAVIMAS

Taikome nestandartines technologijas sienų dekoravimui: formuojame tinko reljefus, padengiame sienas netradicinėmis priemonėmis. Bendradarbiaudami su Jumis ar dizaineriais, įgyvendiname visas Jūsų idėjas.

TAPETAVIMAS

Vieni tapetų niekada nekeitė į plaunamus sienų dažus, o kiti tik dabar pradeda juos atrasti. Buvo manoma, jog tapetai kaip ir kilimai - "dulkių kaupyklos". Tačiau dabar, dažnuose namuose, pamatysime nors vieną tapetuotą sieną. Dabar tapetų stilius ir raštai yra žymiai įvairesni, todėl pritaikyti juos prie interjero nėra sudėtinga. Taip pat jie gali suteikti subtilų akcentą kiekvienai erdvei.

GALERIJA

SUSISIEKITE SU MUMIS